Netradičné kytice - sladké, ovocné, klobásové, cigaretové, s pivom, kytice z "hocičoho"

Mrzí nás to, avšak tento sortiment z technických príčin od 01.06 do 30.06 neponúkame.
Buďte originálni! Naviažeme pre Vás kytice a aranžmány, ktoré budú šité na mieru podľa záľub, zamestnania alebo zlozvykov obdarovaného. Kytice ešte nikdy neboli tak osobné ako teraz. Okrem toho, že krásne vyzerajú, dokážu neuveriteľne potešiť a hlavne rozosmiať. Spravte osobnú kyticu pre kohokoľvek, stačí byť kreatívny.
Neviete si to predstaviť? Tak si predstavte kyticu s rúškom, skalpelom a rukavicami pre chirurga alebo kyticu s pravítkami, ceruzkami a gumou pre učiteľa matematiky. Čo tak chutná klobásovo-zeleninová kytica pre milovníkov dobrých jedál? Alebo kytica zo sladkostí a ovocia pre Vaše nežnejšie polovičky. Pridajte do nej roztomilého plyšáka a stane sa z nej ideálny darček pre Vaše deti. Vravíte, že Vaše deti už dospeli a práve oslavujú "osemnástku"? Darujte im kyticu z prezervatívov, ktora ich zaručene rozosmeje a ostane navždy obľúbenou veselou príhodou.
Ak Vás stále nič nenapadá, radi Vám poradíme! Stačí, keď nám porozprávate niečo o záľubách, povolaní a zlozvykoch obdarovaného a kreatívne nápady na seba nenechajú dlho čakať.
Sladké a ovocné kytice Netradicne kytice z hocicoho
 
Zaujímavosti
Oslávenci
Dnes oslavuje meniny a zajtra .

Pošlite im kyticu!

Kvetinový tip dňa
Naše novinky
Január 2012 - Medzi sviatkami sme pre Vás vynovili našu predajňu. Navštívte nás a posúďte, či sa nám to podarilo :)
Informácie
Otváracie hodiny
Po - Pia:14:00 - 18:00
Sobota:08:00 - 12:00
Nedeľa:zatvorené
Mimo otváracích hodín po telefonickom dohovore.
Fanúšikovia Facebook