Smútočné vence na pohreb

Pri príprave smútočných vencov dbáme na to, aby bol každý z nich dôstojným prejavom úcty k zosnulému. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sa môžete spolahnúť, že nami naviazané vence budú vždy dôstojné a kvalitné. Vieme, že sa chcete s úctou rozlúčiť so zosnulým a preto vždy dodržujeme vysoký štandard kvality.
Ceny
štandardných smútočných vencov sa pohybujú už od € 50 - 60 vo variante z karafiátov alebo chryzantém. Pri vencoch z ruží alebo iných drahších kvetov sa cena pohybuje cca. od € 100,-. Samozrejme sme ochotný prispôsobiť sa Vaším požiadavkám, či už čo sa kvetov alebo ceny týka. V cene je zahrnutá aj stuha s nápisom podľa Vášho želania.
Navštívte nás alebo nám zavolajte a my Vám radi pripravíme smútočný veniec podľa Vašich predstáv. V Bratislave poskytujeme aj donášku kvetov.
NOVINKA! Teraz si u nás môžete objedať smútočný veniec aj cez OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR. Vyplnením jednoduchého formulára ľahko a rýchlo vybavíte Vašu objednávku. V prípade nejasností nás prosím kontaktujte telefonicky.

Smútočné väzby:

Galérie

Smútočné vence zo živých kvetov
Smútočné vence z umelých kvetov
Zaujímavosti
Oslávenci
Dnes oslavuje meniny a zajtra .

Pošlite im kyticu!

Kvetinový tip dňa
Naše novinky
Január 2012 - Medzi sviatkami sme pre Vás vynovili našu predajňu. Navštívte nás a posúďte, či sa nám to podarilo :)
Informácie
Otváracie hodiny
Po - Pia:14:00 - 18:00
Sobota:08:00 - 12:00
Nedeľa:zatvorené
Mimo otváracích hodín po telefonickom dohovore.
Fanúšikovia Facebook